Keleiviai, norintys išlipti Šilutėje, išleidžiami miesto stotelėje prie pašto.
Vyksta iš Šilutės per Pakalnę | Vyksta iš Šilutės per Šyškrantę | |||
---|---|---|---|---|
D. D. | D. D. | D. D. | ||
ŠILUTĖ | 6.45 | 17.15 | ŠILUTĖ | 14.05 |
SAVIVALDYBĖ | 6.47 | 17.19 | SAVIVALDYBĖ | 14.09 |
SAUSGALVIAI | 6.50 | 17.26 | SAUSGALVIAI | 14.16 |
ŽALGIRIS | 6.53 | 17.31 | ŽALGIRIS | 14.21 |
PLIAŽAS | 6.55 | 17.34 | PLIAŽAS | 14.24 |
RUSNĖ | 7.00 | 17.37 | RUSNĖ | 14.27 |
N. SODYBA | 7.03 | 17.40 | ŠYŠKRANTĖ I | 14.30 |
PAKALNĖ I | 7.08 | 17.43 | ŠYŠKRANTĖ II | 14.33 |
PAKALNĖ II | 7.12 | 17.45 | UOSTADVARIS | 14.35 |
UOSTADVARIS | 7.18 | 17.50 | PAKALNĖ II | 14.47 |
ŠYŠKRANTĖ II | 7.25 | 17.53 | PAKALNĖ I | 14.52 |
ŠYŠKRANTĖ I | 7.27 | 17.56 | N. SODYBA | 14.58 |
RUSNĖ | 7.30 | 18.00 | RUSNĖ | 15.14 |
PLIAŽAS | 7.32 | 18.02 | PLIAŽAS | 15.15 |
ŽALGIRIS | 7.33 | 18.04 | ŽALGIRIS | 15.16 |
SAUSGALVIAI | 7.36 | 18.08 | SAUSGALVIAI | 15.21 |
SAVIVALDYBĖ | 7.40 | 18.12 | SAVIVALDYBĖ | 15.27 |
ŠILUTĖ | 7.42 | 18.15 | ŠILUTĖ | 15.31 |
Atvyksta į Šilutę | Atvyksta į Šilutę |
MARŠRUTO GRAFIKAS TREČIADIENIAIS IR ŠEŠTADIENIAIS
Trečiadieniais ir šeštadieniais rytinis maršrutas važiuoja pro turgų.
Važiuojant į Uostadvarį, keleiviai paimami miesto stotelėje prie universalinės parduotuvės.
Sutrumpinimų reikšmės: D. D. – darbo dienos, Š. – šeštadienis, S. – sekmadienis, M. M. – moksleivių mokymosi metas, M. A. M. – moksleivių atostogų metas