Dėmesio! Informuojame, kad nuo 2022 m. gruodžio 7 d. darbo dienomis pradedamas vykdyti maršrutas Šilutė-Usėnai-Pagėgiai-Šilutė. Autobusas iš Šilutės AS į Pagėgius išvyksta 05.40 val., iš Pagėgių į Šilutę – 06.40 val. Panašios naujienos Atnaujinamas tolimojo susisiekimo maršrutas Kaunas – Klaipėda per Jurbarką Keleivių dėmesiui Atnaujinamas maršrutas Šilutė – Vilnius